QF8A0711

Тэнүүн-Цом 2018 Байгууллагын аварга шалгаруулах спортын 6 төрөлт тэмцээн зохион байгуулагдлаа.

Жил бүр уламжлал болгон зохион байгуулагддаг Байгууллагын аварга шалгаруулах спортын 6 төрөлт Тэнүүн-Цом 2018 тэмцээний эхний шат 2018.04.26-29-ний өдрүүдэд буюу нийт 4 хоног

QF8A0711

Тээвэрчдийн спорт ордонд зохион байгуулагдлаа.Тус тэмцээнд эрэгтэй 15, эмэгтэй 5 багийн нийт 200 орчим тамирчид спортын 6 төрөлд өрсөлдлөө.Энэхүү тэмцээн нь нийт 2 үе шаттайгаар зохион байгуулагдах бөгөөд намар зохион байгуулагдах тэмцээний дараа 2 тэмцээний нийлбэр дүнгээр шилдэг багийг шалгаруулахаараа онцлог юм.Энэ нь нийт баг тамирчдыг бүтэн жилийн турш тасралтгүй бэлтгэлтэй байлгах зорилготойгоороо урьд урьдны тэмцээнүүдээс ялгарч байна.Ингээд 4 хоног үргэлжилсэн тэмцээний дүнг танилцуулъя:
Биллъяард төрөлд:
Эрэгтэй 1-р байр Чиглэл-4 жолооч Э.Оюунхүү
2-р байр Чиглэл-47 жолооч н.Ариунболд
3-р байр Ашиглалтын алба хэсгийн дарга Б.Батзориг
Эмэгтэй 1-р байр Ашиглалтын алба жолооч н.Солонго
2-р байр ИТА баг ХХАААжилтан Г.Солонго
3-р байр Захиргаа баг ХНА А.Батжаргал
Ширээний теннис: Эрэгтэй 1-р байр Захиргаа баг Ерөнхий захирал А.Ганхуяг
2-р байр ИТА баг шалгах механик н.Амгалантөр
3-р байр Ашиглалтын алба хэсгийн дарга М.Анхбаяр
Эмэгтэй 1-р байр 3-р бааз баг үйлчлэгч Г.Алтанчимэг
2-р байр Ашиглалтын алба жолооч М.Ханд-Эрдэнэ
3-р байр ХНМенежер Г.Уранчимэг
Даамын төрөлд Эрэгтэй 1-р байр Засвар багийн н.Алтангэрэл
2-р байр Чиглэл-4 жолооч К.Отгонбаатар
3-р байр Захиргаа баг Ерөнхий захирал А.Ганхуяг
Эмэгтэй 1-р байр Захиргаа баг ХНАжилтан Т.Түмэннаст
2-р байр Санхүү баг ТНБ Т.Жавзансүрэн
3-р байр ИТА баг нярав Ш.Туяа
Шатарын төрөлд эрэгтэй 1-р байр Чиглэл-4 жолооч Д.Сонинтөр
2-р байр Чиглэл-37 жолооч А.Баттулга
3-р байр Чиглэл-22 жолооч н.Ганбаатар
эмэгтэй 1-р байр ИТА баг нярав Ш.Туяа
2-р байр ТНБ Т.Жавзансүрэн
3-р байр 3-р бааз баг ресепшн Ц.Баярцэцэг
Сагсан бөмбөгийн төрөлд эрэгтэй 1-р байр Захиргаа
2-р байр Ашиглалтын алба
3-р байр ИТАлба
эмэгтэй 1-р байр Санхүү алба
2-р байр Захиргаа
3-р байр Ашиглалтын алба
Волейбол эрэгтэй 1-р байр Захиргаа
2-р байр Ашиглалтын алба
3-р байр ИТА багууд тус тус шалгарлаа.Нийт баг тамирчиддаа спортын өндөр амжилт хүсэн ерөөе!

QF8A0317 QF8A0323 QF8A0330 QF8A0332 QF8A0366 QF8A0417 QF8A0441 QF8A0453 QF8A0460 QF8A0463 QF8A0518 QF8A0528 QF8A0529 QF8A0587 QF8A0710