TSG01223

Тэнүүн-Үдэш-2018 ёслолын үйл ажиллагаа амжилттай зохион байгуулагдлаа.

Нийтийн тээврийн Тэнүүн-Огоо ХХК-ны Тэнүүн-Үдэш-2018 шинэ жилийн ёслолын үйл ажиллагаа амжилттай болж өнгөрлөө.Энэ жилийн хувьд манай компанийн хувьд ололт амжилтаар дүүрэн

TSG01223

жил байсан бөгөөд жишээлбэл: Улаанбаатар хотын доторхи болон хот орчмын чиглэлд нийтийн тээврийн үйлчилгээ эрхэлж буй аж ахуй нэгжүүдийн үйл ажиллагаанд явагдсан түвшин тогтоох шалгалтанд манай Тэнүүн-Огоо 3-дугаар бааз ХХК 1-дүгээр байр, Тэнүүн-Огоо ХХК 2-дугаар байр эзлэн БҮРЭН ХАНГАЛТТАЙ үнэлгээтэй дүгнэгдэж, салбартаа мөрдөгдөх стандартыг хэрэгжүүлэгч байгууллагаар шалгарсан зэрэг олон олон амжилтыг манай хамт олон үзүүллээ.Манай компаниас олон ажилчид хийж бүтээсэнээ үнэлүүлэн шагнуулсан бөгөөд танилцуулвал:
Осолгүй манлай жолооч-оор

Ерөнхий механик Б.Гантөмөр
Ч-22 жолооч Л.Батмөнх
Ч-22 жолооч П.Баатар
Ч-2 жолооч Ц.Баатар
Ч-22 жолооч Ц.Жаргалсайхан
Ч-2 жолооч Ц.Батбаяр
Манлай тээвэрчин цол тэмдэгээр
Ерөнхий инженер Л.Сайнбаяр
Ч-39 жолооч А.Өсөхтөр
Ч-47 жолооч Д.Энх-Амгалан
Ч-22 жолооч Ц.Мөнхтөр
Ч-33 жолооч Р.Ганболд
Ч-39 жолооч Х.Зундуй
Ч-22 жолооч А.Гүрдорж
Ч-4 жолооч К.Отгонбаатар
Ч-2 жолооч Б.Цогдэлгэр
Тээвэрчний алдар цол тэмдэгээр
Слесарь Д.Баясгалан
Ч-4 жолооч С.Батбаяр
Засварчин Э.Бат-Эрдэнэ
Сэлбэгийн нярав Ш.Туяа
Уурхайн жолооч н.Далайжаргал
Ч-48 жолооч Х.Бархүү
Ч-47 жолооч М.Ариунаа
Төв инженер С.Хүдэрцоож
Онц тээвэрчин цол тэмдэгээр
Ч-37 жолооч Г.Бат-Эрдэнэ
Ч-22 жолооч Д.Гомбодорж
Ч-10 жолооч Ц.Ганбат
Ч-37 жолооч А.Баттулга
Ч-39 жолооч Ю.Эрдэнэцогт
Ч-37 жолооч Ж.Батхуяг
Ч-37 жолооч Б.Мөнхбаатар
Залуу удирдагч цол тэмдэгээр
Гадаад харилцаа хариуцсан захирал Б.Баянбат
Тэргүүний залуу инженер цол тэмдэгээр

Засварын инженер Э.Сайнзул
Тэргүүний залуу алтан медалиар
Түлш түгээгч Б.Гантулга
Тооцооны нягтлан бодогч Я.Ууганжаргал
Холбоо сүлжээний инженер Э.Мөнх-Эрдэнэ
Кассын нярав Т.Жавзансүрэн
Залуу үеийг халамжлан хүмүүжүүлэгч цол тэмдэгээр
Шуурхай бүлгийн ажилтан А.Ганбаатар
Ч-2 жолооч Н.Даваамишиг
Тогооч Б.Амарсайхан
Хөдөлмөрийн алдар цол тэмдэгээр
Ээлжийн ахлах Ц.Гомбосүрэн
Засварчин Ч.Гаваа-Ёндон
Засварчин Б.Билгүүтэй
Шалгах механик Н.Лхагвасүрэн
Хангамжийн нярав Б.Энхтуяа
Ахлах тогооч Н.Номинцэцэг
Хяналтын ажилтан Э.Энхнаран
Хүний нөөцийн ажилтан М.Пагма
Хэсгийн дарга М.Анхбаяр
Тогооч Д.Сэлэнгэ
Засварчин Г.Ганбаяр
Засварчин С.Отгонбаяр
Ч-4 жолооч Л.Баттулга
Албадын шилдэг ажилчидаар
Хамгаалалтын албаны шилдэг ажилтан Ээлжийн ахлах Б.Ганхуяг
Техник технологийн албаны шилдэг ажилтан засварчин Б.Төмөр
Ашиглалтын албаны шилдэг ажилтан Ч-39 жолооч Д.Баяржаргал
Ашиглалтын албаны шилдэг ажилтан Дэд дарга Ц.Мөнхжаргал
Хүний нөөцийн албаны шилдэг ажилтан Хүний нөөцийн ажилтан А.Батжаргал
Санхүү албаны шилдэг ажилтан Тооцооны нягтлан бодогч Т.Наран-Од
3-р баазын шилдэг ажилтан Ресепшн Э.Оюун-Эрдэнэ
Ерөнхий захирлын нэрэмжит шагналаар
Ч-48 жолооч Д.Болдбаатар
Ч-13 жолооч Х.Тайванжаргал
Тэнүүн-Огоо ХХК-ийн Хөдөлмөрийн аваргаар
Ч-2 жолооч Х.Батзориг
Кузов засварчин Б.Лхагвабаяр
Үйлчлэгч Б.Нарангэрэл нар шалгарлаа.

B58I9846 B58I9967 TSG01115 TSG01161 TSG01164 TSG01188 TSG01191 TSG01194 TSG01213 TSG01223 TSG01274 TSG01376 TSG01412 TSG01429 TSG01446